Всі хотіли косметику, від якої тіло пахнуло справжніми какао і ваніллю

Ірина Іонова розповідає, як вона створила косметику та парфуми Gourmet, що дарують щастя.

ELLE: Як у вас виникла ідея створити бренд десертів для шкіри, обличчя та волосся? 

Ірина Іонова: Я завжди обожнювала тепло ароматів натурального какао, карамелі та ванілі. Ними було огорнуте все моє дитинство, адже моя мама — кондитер. У мене була суха шкіра, тож батьки купували мені креми для тіла та обличчя. Я дуже полюбила домашні спа-процедури й зрозуміла: з ними я себе відчуваю особливою. Після вступу до університету в Англії я поринула в навчання, але ідеї рецептів кремів і парфумів не покидали мене. Я почала створювати перші формули, у мене з’явилися клієнти звідусіль. Всі хотіли косметику, від якої тіло пахнуло справжніми какао і ваніллю. Так були створені десерти для шкіри Apothecary Skin Desserts.

ELLE: Як ви наважилися заснувати власний бренд з огляду на те, що у світі щодня виробляються тисячі нових косметологічних засобів?

І. І. Я завжди мала своє бачення. Ідеї нових десертів для шкіри не давали спати, а чималий список замовлень від постійних клієнтів надихав рухатись вперед, не залишаючи часу на сумніви. 

ELLE: Із чого виготовляються продукти вашого бренду? 

І. І. Десерти для шкіри від Apothecary — це косметика, створена з добірних квітів, фруктів, ягід, трав, олій та шоколаду. Квітковий мед з карпатської пасіки, свіжа олія шипшини, трояндовий чай, масло какао — ці корисні компоненти в наших десертах насичують шкіру вітамінами, зволожують її, роблять осяяною та більш еластичною. У наших парфумах містяться натуральні ефірні олії та карамельні ноти, які наповнюють серце щастям. 

ELLE: Хто і звідки постачає вам сировину і де саме виготовляються продукти?

І. І. Наше виробництво розташоване у Львові, в будинку Apothecary на вулиці Коперника, 1. За часи Австро-Угорської імперії за цією адресою виготовляли косметику, парфуми, плиточки розкішного шоколаду та солодкі сиропи від кашлю. Ми з гордістю продовжуємо ці традиції: завозимо компоненти з усього світу, відшукуємо господарства, яким небайдужа якість сировини. Наприклад, ми додаємо до десертів лаванду з молдавських полів, адже вони дуже чисті. Квітковий мед ми купуємо виключно на карпатській пасіці, де бджілки збирають пилок з найближчих недоторканих квіткових полів. Трояндову олію, як і апельсинову, нам постачають з Італії, адже там вона справді особлива. 

ELLE: Засновники нових брендів  мають встигнути скрізь і всюди. Як ви особисто укладаєте свій тайм-менеджмент?

І. І. У мене є красива ручка та щоденник. Я заношу туди всі справи, які маю виконати, і чітко дотримуюсь графіка. В моменти, коли від втоми псується настрій, гарні щоденник і ручка нагадують мені, що моя справа красива, що я її безмежно люблю. Заздалегідь продуманий графік, зафіксований у щоденнику, допомагає мені встигати лише туди, куди потрібно. Все доволі просто.

ELLE: Як вважаєте, чому вашій компанії вдалося так швидко привернути до себе увагу та симпатії багатьох українок?

І. І. Я переконана: наші клієнти прихильні до нас тому, що ми створюємо якісну косметику з найкращих компонентів, які відновлюють шкіру. Щасливі дівчата щодня приводять до нас мам, бабусь, донечок і подруг. Це неймовірно приємно.

ELLE: У вас працюють тільки жінки? Чим відрізняється жіночий бізнес?

І. І. В компанії Apothecary Skin Desserts справді працює багато дівчат, але є і хлопці. Сучасним дівчатам пощастило працювати в епоху, коли ми можемо розкривати свій творчий потенціал, реалізовувати свої таланти та здійснювати мрії. Приємно, що сьогодні чоловіки підтримують нас у цьому.

ELLE: Ваші улюблені beauty-продукти та ритуали краси?

І. І. Я обожнюю ніжитися у ванні з пудрою «Трояндовий шовк» і з хорошою книгою. Мене це відновлює, наче хороший сон, і дарує натхнення рухатися вперед.

Джерело: elle.ua