Безкоштовна доставка для замовлень від 1000 грн за умови оплати на сайті

Наші цінності

Ми працюємо, щоб додати дівчатам сил втілювати свої мрії, щоб зробити кожну дівчинку щасливішою і, щоб кожна красуня пам’ятала, що бути жінкою - велика удача! 

Ми вважаємо, що жіночність і краса - це дівоча сила, яка заслуговує найрозкішнішого догляду.

Ми віримо в магічну дію прийняття ванни, в магнетизм природньої краси та цілющу силу шовкових дотиків!

Ми обожнюємо дівочі сеанси домашньої ароматерапії та спа за закритими дверима зі свічками, цукерками, і розкішною косметикою створеною з ніжних пелюстків квітів. 

Ми переконані, що будинки наповнені яскравими ароматами, усмішками та ніжним доглядом за красою - це будинки наповнені щастям!

Ми працюємо, щоб кожна дівчина гордилась своєю жіночністю і могла бути тою Домашньою Феєю, шкіра якої сяє природньою красою, пахне фруктами, квітами та шоколадом.

Ми віримо, що дівчоча косметика повинна складатись лише з відбірних інгредієнтів: шоколаду, какао, квітів, овочів, рослин, екстрактів, мінералів, вітамінів, олій та парфумів.

Ми переконані, що червона помада, діамантики та солодкий аромат - це найкращі друзі кожної дівчини! Ми віримо в красу своєї країни, в таланти своїх людей і щодня працюємо, щоб кожен громадянин з гордістю міг назвати Україну своїм домом.