Наші цінності

Ми працюємо, щоб додати дівчатам сил втілювати свої мрії, щоб зробити кожну дівчинку щасливішою і, щоб кожна красуня пам’ятала, що бути жінкою - велика удача! 

Ми вважаємо, що жіночність і краса - це дівоча сила, яка заслуговує найрозкішнішого догляду.

Ми віримо в магічну дію прийняття ванни, в магнетизм природньої краси та цілющу силу шовкових дотиків!

Ми обожнюємо дівочі сеанси домашньої ароматерапії та спа за закритими дверима зі свічками, цукерками, і розкішною косметикою створеною з ніжних пелюстків квітів. 

Ми переконані, що будинки наповнені яскравими ароматами, усмішками та ніжним доглядом за красою - це будинки наповнені щастям!

Ми працюємо, щоб кожна дівчина гордилась своєю жіночністю і могла бути тою Домашньою Феєю, шкіра якої сяє природньою красою, пахне фруктами, квітами та шоколадом.

Ми віримо, що дівчоча косметика повинна складатись лише з відбірних інгредієнтів: шоколаду, какао, квітів, овочів, рослин, екстрактів, мінералів, вітамінів, олій та парфумів.

Ми переконані, що червона помада, діамантики та солодкий аромат - це найкращі друзі кожної дівчини! Ми віримо в красу своєї країни, в таланти своїх людей і щодня працюємо, щоб кожен громадянин з гордістю міг назвати Україну своїм домом.