Наша історія

Десерти для Шкіри від Apothecary - це косметика створена з відбірних квітів, фруктів, ягід, олій та шоколаду.  

Ми віримо, що догляд за жіночою красою повинен бути ніжним, ароматним і неймовірно гарним.

Наша ціль: зробити кожну дівчинку на Землі щасливою і впевненою, що в її жіночності захований ключ до істинного щастя!  

Історія: Компанія Apothecary була заснована Іриною Іоновою у 2014 році у старовинній Аптеці Львова на вулиці Коперника 1, в якій ще за часів Австро-Угорської Імперії фармацевти виготовляли косметику для знатних леді.

 

 

Ірина відновила старовинні рецепти, вдихнувши в них новітні технології, а також свою любов до ароматерапії та спа.

 

(Фотографія старовинного мила, виготовленого в Аптеці на Коперника 1, з печаткою Третього Рейху )

(Фотографія старовинного мила, виготовленого в Аптеці на Коперника 1, з печаткою Третього Рейху )

Змія свідчить про те, що підробка такого мила каралась смертною карою.
Мило, виготовлене на замовлення відомого композитора, довго проіснувало загорнуте в меню з асортиментом косметики Аптеки. Акуратно заховане в стіні, воно пролежало так з періоду Другої Світової війни та чарівним чином уникло рук працівників Аптеки у радянський період.

За радянських часів розкішну косметику на Коперника 1 перестали виготовляти і натомість почали продавати виключно ліки.
Австрійський паркет разом з меблями залили бетоном, а мідні елементи декору разом з Гасовою лампою, яку теж винайшли в Аптеці – зникли без сліду. Так заклад існував і поступово занепадав, допоки остаточно не закрився.

В 2013 році двері Аптеки відкрила Ірина. Дівчина давно мріяла створювати косметику з розкішних олій, квітів та шоколаду. Коли Ірина прийшла в Аптеку приготувати своє улюблене Трояндове Мило, то зі стіни на дівчину випало щось загорнуте у старовинний папір. Розкривши його Ірина зрозуміла, що перед нею старовинне мило, сховане в меню з переліком рецептів косметики, яку вона так мріяла створювати.

Так почався новий розділ у історії Аптеки і з’явились Десерти для Шкіри компанії Apothecary. Відтепер, дівчата знову можуть насолоджуватись розкішним доглядом за шкірою, який гідний Королев та знатних леді 19-го століття. Історик Мішель Фітусі згадує, що за натхненням в аптеку любила приїжджати Хелена Рубінштейн.